Maksātnespējas administrācija

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

05:30:44

Seko mumsMūsu kontakti

Mārstaļu iela 19 Rīga, LV-1050

Karte

Tālr.: (+371) 67099100
Fakss: (+371) 6 7099118
e-pasts: mna@mna.gov.lv
Sākums Aktualitātes

Aktualitātes

03.12.2014
Par administratora atcelšanu

2014.gada 3.decembrī Maksātnespējas administrācija nosūtījusi attiecīgajām tiesām pieteikumus par maksātnespējas procesa administratora Jurija Višņakova atcelšanu no maksātnespējīgās SIA „AMA PROM” maksātnespējas procesa, kā arī no fiziskās personas maksātnespējas procesa saistībā ar Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpildi.


28.11.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Latgales apgabaltiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Rolanda Rotta atcelšanu no maksātnespējīgās ZS „Bērzi” maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem (Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde).


20.11.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Alfa Buķeļa atcelšanu no maksātnespējīgās SIA „Aģentūra GS” maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem (tajā skaitā Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde).


20.11.2014
Par sertifikāta darbības izbeigšanu

2014.gada 20.novembrī Maksātnespējas administrācija nosūtījusi biedrībai „Latvijas sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācija” ierosinājumu par maksātnespējas procesa administratora Jurija Višņakova sertifikāta darbības izbeigšanu.


04.11.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratores Danutes Kuļkovas atcelšanu no maksātnespējīgās SIA „MOLLE” maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem (Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde).Tāpat Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesai nosūtīts pieteikums par maksātnespējas procesa administratora Rolanda Rotta atcelšanu no fiziskās personas maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem(Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde).


28.10.2014
Par administratora atcelšanas pieteikuma atsaukumu

Maksātnespējas administrācija 2014.gada 28.oktobrī nosūtīja Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesai pieteikuma atsaukumu (pieteikums „Par sertificēta administratora Gata Upenieka atcelšanu no administratora pienākumu pildīšanas maksātnespējīgās SIA „Delfīns partneri” maksātnespējas procesā”) pamatojoties uz to, ka Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūra atcēla lēmumu par administratora atzīšanu par aizdomās turēto un lēmumu par administratoram piemēroto drošības līdzekli.


21.10.2014
Informācijas apkopojums par uzraudzības ietvaros veiktajām darbībām 2014.gada 3.ceturksnī

Laika periodā no 2014.gada 1.jūlija līdz 2014.gada 30.septembrim Maksātnespējas administrācija ir saņēmusi 77 sūdzības.

Izskatot sūdzības un veicot uzraudzību par administratoru darbību maksātnespējas procesos un tiesiskās aizsardzības procesos, Maksātnespējas administrācija ir pieņēmusi 98 lēmumus.

Sūdzību izskatīšanas rezultātā, kā arī veicot administratoru darbības uzraudzību, 32 gadījumos konstatēti normatīvo aktu pārkāpumi un 22 gadījumos administratoram uzlikts tiesiskais pienākums (t.sk. 2 gadījumos, pamatojoties uz to, ka administrators nesniedz paskaidrojumus pēc Maksātnespējas administrācijas pieprasījuma).


17.10.2014
Par administratora atcelšanu

2014.gada 17.oktobrī Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Alfa Buķeļa atcelšanu no fiziskās personas maksātnespējas procesu administrēšanas saistībā ar Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpildi.


08.10.2014
Maksātnespējīgo uzņēmumu darbinieku prasījumu segšanai 2014.gada deviņos mēnešos iztērēti 2 108 095 euro

2014.gada deviņos mēnešos Maksātnespējas administrācija segusi maksātnespējīgo uzņēmumu darbinieku prasījumus 2 108 095 euro apmērā, informē Maksātnespējas administrācijas direktora vietniece Baiba Banga.


29.09.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Rolanda Rotta atcelšanu no maksātnespējīgās SIA „LCP Grupa” maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem (Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde).


Aptauja

Vai Tu jau seko MNA Twitter kontam?