Maksātnespējas administrācija

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

05:37:24

Seko mumsMūsu kontakti

Mārstaļu iela 19 Rīga, LV-1050

Karte

Tālr.: (+371) 67099100
Fakss: (+371) 6 7099118
e-pasts: mna@mna.gov.lv
Sākums Aktualitātes

Aktualitātes

19.06.2014
Par administratoru atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi attiecīgajām tiesām 19 pieteikumus par maksātnespējas procesa administratora Valerija Siņavina atcelšanu no maksātnespējas procesu administrēšanas saistībā ar sertifikāta darbības izbeigšanu (nav pagarinājis tā darbību). Tāpat attiecīgajām tiesām nosūtīti 11 pieteikumi par Gata Krasovska atcelšanu no maksātnespējas procesu administrēšanas saistībā ar sertifikāta darbības izbeigšanu, kas saistīts ar normatīvo aktu pārkāpumiem.


06.06.2014
Informācija maksātnespējas procesa administratoriem par sadarbību ar CSDD

Valsts akciju sabiedrība „Ceļu satiksmes drošības direkcija” (turpmāk – CSDD) informē, ka visus dokumentus, kurus CSDD saņem no maksātnespējas procesa administratoriem, apstrādā CSDD Rīgas nodaļa. Tādēļ, lai padarītu efektīvāku un paātrinātu sadarbību, CSDD lūdz maksātnespējas procesa administratorus kā adresātu CSDD nosūtāmajiem dokumentiem izmantot e-pasta adresi Riga@csdd.gov.lv vai CSDD Rīgas nodaļas pasta adresi Bauskas iela 86, Rīga, LV-1004.

Vienlaikus CSDD atgādina, ka maksātnespējas procesa administratoriem ir iespēja noslēgt sadarbības līgumu par piekļuvi CSDD uzturētajam Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistram.


30.05.2014
Pabeigts darbs pie maksātnespējīgās AS ”Liepājas Metalurgs” darbinieku prasījumu segšanas

Maksātnespējas administrācija (MNA) ir pabeigusi darbu pie maksātnespējīgās AS „Liepājas metalurgs” darbinieku prasījumu apmierināšanas, kas tika uzsākts jau šā gada janvārī. Šā gada 27.maijā MNA direktors pieņēma pēdējo lēmumu par maksātnespējīgās AS „Liepājas metalurgs” darbinieku prasījumu segšanu no darbinieku prasījumu garantiju fonda.


29.05.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Alfa Buķeļa atcelšanu no fiziskās personas maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem (tiesiskā pienākuma neizpilde).


27.05.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Daugavpils tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Edgara Lazdāna atcelšanu no maksātnespējīgās SIA „ANK PLUS” procesa administrēšanas.


26.05.2014
Par administratora atcelšanu

2014.gada 26.maijā Maksātnespējas administrācija nosūtījusi attiecīgajām tiesām 14 pieteikumus par maksātnespējas procesa administratores Baibas Fromanes atcelšanu no maksātnespējas procesu administrēšanas saistībā ar sertifikāta darbības izbeigšanu.


16.05.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi attiecīgajām tiesām 13 pieteikumus par maksātnespējas procesa administratora Mihaila Silina atcelšanu no maksātnespējas procesu administrēšanas saistībā ar sertifikāta darbības izbeigšanu. Tāpat uz tiesu nosūtīts pieteikums par maksātnespējas procesa administratores Janas Kesenfeldes atcelšanu no SIA „Ošmaļi” maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem.


29.04.2014
Par administratora atcelšanu

2014.gada 29.aprīlī Maksātnespējas administrācija nosūtījusi attiecīgajām tiesām 25 pieteikumus par maksātnespējas procesa administratora Kaspara Baltcera atcelšanu no maksātnespējas procesu administrēšanas saistībā ar sertifikāta darbības izbeigšanu. Tāpat nosūtīts pieteikums Jelgavas tiesai par Lindas Zvaigznekalnes atcelšanu fiziskās personas maksātnespējas procesā saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem.


22.04.2014
Informācijas apkopojums par uzraudzības ietvaros veiktajām darbībām 2014.gada 1.ceturksnī

Laika periodā no 2014.gada 1.janvāra līdz 2014.gada 31.martam Maksātnespējas administrācija ir saņēmusi 83 sūdzības.


16.04.2014
MNA un Administratoru asociācija vienojas par ciešāku sadarbību

Lai veicinātu maksātnespējas procesu norises likumību un efektivitāti, kā arī sekmētu sabiedrības uzticību maksātnespējas procesam, Maksātnespējas administrācija un Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācija (Administratoru asociācija) vienojušās par ciešāku sadarbību.


Aptauja

Vai Tu jau seko MNA Twitter kontam?