Maksātnespējas administrācija

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

11:33:29

Seko mums

 @maksatnespeja

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, 
Rīga, LV-1050

Karte

Tālrunis: (+371) 6 7099100
Fakss: (+371) 6 7099118
e-pasts: mna@mna.gov.lv
Sākums Aktualitātes

Aktualitātes

20.11.2014
Par sertifikāta darbības izbeigšanu

2014.gada 20.novembrī Maksātnespējas administrācija nosūtījusi biedrībai „Latvijas sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācija” ierosinājumu par maksātnespējas procesa administratora Jurija Višņakova sertifikāta darbības izbeigšanu.

Lasīt vairāk
04.11.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratores Danutes Kuļkovas atcelšanu no maksātnespējīgās SIA „MOLLE” maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem (Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde).Tāpat Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesai nosūtīts pieteikums par maksātnespējas procesa administratora Rolanda Rotta atcelšanu no fiziskās personas maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem(Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde).

Lasīt vairāk
28.10.2014
Par administratora atcelšanas pieteikuma atsaukumu

Maksātnespējas administrācija 2014.gada 28.oktobrī nosūtīja Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesai pieteikuma atsaukumu (pieteikums „Par sertificēta administratora Gata Upenieka atcelšanu no administratora pienākumu pildīšanas maksātnespējīgās SIA „Delfīns partneri” maksātnespējas procesā”) pamatojoties uz to, ka Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūra atcēla lēmumu par administratora atzīšanu par aizdomās turēto un lēmumu par administratoram piemēroto drošības līdzekli.

Lasīt vairāk
21.10.2014
Informācijas apkopojums par uzraudzības ietvaros veiktajām darbībām 2014.gada 3.ceturksnī

Laika periodā no 2014.gada 1.jūlija līdz 2014.gada 30.septembrim Maksātnespējas administrācija ir saņēmusi 77 sūdzības.

Izskatot sūdzības un veicot uzraudzību par administratoru darbību maksātnespējas procesos un tiesiskās aizsardzības procesos, Maksātnespējas administrācija ir pieņēmusi 98 lēmumus.

Sūdzību izskatīšanas rezultātā, kā arī veicot administratoru darbības uzraudzību, 32 gadījumos konstatēti normatīvo aktu pārkāpumi un 22 gadījumos administratoram uzlikts tiesiskais pienākums (t.sk. 2 gadījumos, pamatojoties uz to, ka administrators nesniedz paskaidrojumus pēc Maksātnespējas administrācijas pieprasījuma).

Lasīt vairāk
17.10.2014
Par administratora atcelšanu

2014.gada 17.oktobrī Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Alfa Buķeļa atcelšanu no fiziskās personas maksātnespējas procesu administrēšanas saistībā ar Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpildi.

Lasīt vairāk
08.10.2014
Maksātnespējīgo uzņēmumu darbinieku prasījumu segšanai 2014.gada deviņos mēnešos iztērēti 2 108 095 euro

2014.gada deviņos mēnešos Maksātnespējas administrācija segusi maksātnespējīgo uzņēmumu darbinieku prasījumus 2 108 095 euro apmērā, informē Maksātnespējas administrācijas direktora vietniece Baiba Banga.

Lasīt vairāk
29.09.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Rolanda Rotta atcelšanu no maksātnespējīgās SIA „LCP Grupa” maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem (Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde).

Lasīt vairāk
26.09.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Jurija Višņakova atcelšanu no fiziskās personas maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar maksātnespējas procesu reglamentējošo normatīvo aktu prasību neievērošanu. Tāpat Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Gata Upenieka atcelšanu no maksātnespējīgās SIA „DELFĪNS PARTNERI” procesa administrēšanas saistībā ar noteiktiem ierobežojumiem.

Lasīt vairāk
23.09.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Rolanda Rotta atcelšanu no maksātnespējīgās SIA „CP WORLD” maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem (Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde). Tāpat Siguldas tiesai nosūtīts pieteikums par maksātnespējas procesa administratora Andra Bērziņa atcelšanu no zemnieku saimniecības „Zemzari” maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem.

Lasīt vairāk
26.08.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Jēkabpils rajona tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Ervīna Poļa atcelšanu no fiziskās personas maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar ļaunprātīgu pilnvaru izmantošanu un maksātnespējas procesu reglamentējošo normatīvo aktu prasību neievērošanu.

Lasīt vairāk

Aptauja

Kā vērtējat pārmaiņas maksātnespējas jomā 2017.gadā?

Noderīgi