Maksātnespējas administrācija

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

12:48:56

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19 Rīga, LV-1050

Karte

Tālr.: (+371) 67099100
Fakss: (+371) 6 7099118,
(+371) 6 7099117
e-pasts: mna@mna.gov.lv

Uzticības tālrunis

Aicinām Jūs zvanīt uz bezmaksas uzticības tālruni (automātisko atbildētāju), lai informētu par administratoru pārkāpumiem!

Lūgums obligāti norādīt administratora vārdu un uzvārdu vai maksātnespējīgā uzņēmuma nosaukumu. Maksātnespējas administrācija ir tiesīga nereaģēt uz tālruņa zvaniem, kas nesatur minēto informāciju. Jau iepriekš pateicamies par Jūsu sniegto informāciju!

80004801

Aktualitātes

20.11.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratora Alfa Buķeļa atcelšanu no maksātnespējīgās SIA „Aģentūra GS” maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem (tajā skaitā Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde).

Lasīt
20.11.2014
Par sertifikāta darbības izbeigšanu

2014.gada 20.novembrī Maksātnespējas administrācija nosūtījusi biedrībai „Latvijas sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācija” ierosinājumu par maksātnespējas procesa administratora Jurija Višņakova sertifikāta darbības izbeigšanu.

Lasīt
04.11.2014
Par administratora atcelšanu

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai pieteikumu par maksātnespējas procesa administratores Danutes Kuļkovas atcelšanu no maksātnespējīgās SIA „MOLLE” maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem (Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde).Tāpat Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesai nosūtīts pieteikums par maksātnespējas procesa administratora Rolanda Rotta atcelšanu no fiziskās personas maksātnespējas procesa administrēšanas saistībā ar normatīvo aktu pārkāpumiem(Maksātnespējas administrācijas uzliktā tiesiskā pienākuma neizpilde).

Lasīt

Aptauja

Arhīvs